A A A

Borków/Kołbiel ul. Stefczyka 1.600 m2

Do sprzedania działka rolno-leśna z możliwością zabudowy zagrodowej położona we wsi Borków przy ul. Franciszka Stefczyka w gm. Kołbiel powiecie otwockim o pow. 1.600 m2 (dla zainteresowanych nr ewidencyjny działki 213/1 z obrębu 3),  działka posiada wymiary 32 x 51 m., jest narożna, pusta, nie ogrodzona i częściowo zadrzewiona; w ulicy znajduje się prąd i woda miejska; dojazd do działki drogą asfaltową i częściowo szutrową; od działki - w odległości około 1 km- przepływa rzeka Świder; działka oddalona od Warszawy jest ok. 40 km, do miejscowości Kołbiel jest ok.4,5 km, do Mińska Mazowieckiego jest ok. 1 5km a do Otwocka ok. 20 km; w Kołbieli przy trasie S17 i DK 50 znajduje się skrzyżowanie tras: Warszawa- Lublin, Mińsk Mazowiecki - Grójec.

Ofertę kieruję do osób, które poszukują ciszy, spokoju, świeżego powietrza, miejsca do spacerów po lesie i długich wycieczek rowerowych; wieś Borków jest przepiękna i malownicza o każdej porze roku; działka ma świetną lokalizację, gdyż znajduje się 150m od drogi asfaltowej, która prowadzi w 3 kierunki: do Kołbieli, Rudna i wsi Sępochów; przy działce jest droga szutrowa, utwardzona; w pobliżu działki znajduje się przystanek autobusowy gdzie kursuje prywatny autobus.

Kontakt: "Metropolis" Nieruchomości

Arkadiusz Sitkiewicz - licencja 2993

tel. 601 898 715

e-mail: biuro@metropolis.waw.pl

Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości z certyfikatem firmy godnej zaufania, gwarantujemy sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji, pełną obsługę prawno-organizacyjną oraz atrakcyjne warunki pośrednictwa.